Прикордонники Мукачівського загону вшанували пам'ять свого побратима, який рік тому загинув у боях за Україну!

жовтня 29 / 2023
НАВІЧНО У СТРОЮ!

Прикордонники Мукачівського загону вшанували пам'ять свого побратима, який рік тому загинув у боях за Україну!

Серце прикордонника Івана Миколайовича Прокопюка перестало битися 29 жовтня 2022 року – військовослужбовець загинув у бою з ворогом в селі Володимирівка Бахмутського району. Воїн до останнього героїчно та самовіддано виконував бойові завдання. За особисту мужність і самовідданість, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові, президент Володимир Зеленський нагородив посмертно Прокопюка Івана Миколайовича орденом «За мужність» III ступеня.

Іван Прокопюк на позивний "Якудза" народився 26 лютого 1989 року в селі Верхній Ясенів, Верховинського району, Івано-Франківської області. У 2008 році Іван здобув професію вчителя фізичної культури. Він був справжнім патріотом своєї країни. У травні 2022 року чоловік долучився до лав Держприкордонслужби та проходив службу в Мукачівському прикордонному загоні.

На той час, вони разом із коханою дружиною Іванкою, виховували двоє діток. Заради мирного неба над головами своїх найрідніших, їх спокою та добробуту Іван став на захист України…

На стінах Космацького ліцею, у якому навчаються діти Героя, було відкрито меморіальну дошку на честь Івана Прокопюка. Дошку пам’яті відкрили син героя Артем, донечка Яна та дружина Іванка.

На заходах, які пройшли в селі Космач, Косівського району, Івано-Франківської області, заступник начальника Мукачівського прикордонного загону з персоналу, підполковник Роман Павловський довів наказ Голови Держприкордонслужби щодо зарахування Івана Прокопюка до списків особового складу Мукачівського прикордонного загону навічно.

Світлі спогади про Івана ми берегтимемо у своїх серцях.
Низько схиляємо голови в пошані перед пам’яттю вірного сина України і в глибокій скорботі висловлюємо щирі співчуття усім рідним та близьким Героя!

Честь, слава та вічна і світла пам'ять!

Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар