Спецпризначенець закарпатської поліції освоїв роботу вибухотехніка та вже взяв участь у розмінуванні деокупованих українських територій

вересня 24 / 2023

Спецпризначенець закарпатської поліції освоїв роботу вибухотехніка та вже взяв участь у розмінуванні деокупованих українських територій 🫡

Після чергової ротації з Харківської області повернулася група поліцейських, які займалися розміновуванням деокупованих територій.

Серед правоохоронців й інспектор Роти поліції особливого призначення ГУНП в Закарпатській області, який виявив бажання та пройшов спеціальну підготовку, щоб займатися розчищенням українських земель від залишених росіянами смертельних «подарунків». Разом зі своїми колегами з інших регіонів, понад місяць працював на території Харківської області в лісових масивах та фермерських угіддях, щоб місцеві жителі могли якнайшвидше відновити свою господарську діяльність.

Поліцейський розповідає, що об’єм роботи колосальний. росіяни мінували все – від цивільних об’єктів, до лісосмуг. У списку, серед знешкоджених закарпатським поліцейським вибухонебезпечних предметів – протитанкові та протипіхотні міни та мінометні снаряди.

«Зараз для кожного правоохоронця важливо зберігати «холодний розум» та добре робити те, що вмієш, не зупинятися і не боятися вчитися новому. Українці мають сміливо ступати своєю землею та почувати себе у безпеці» - зазначає інспектор-вибухотехнік Роти поліції особливого призначення ГУНП в Закарпатській області.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар