Пошукові роботи з трагічним фіналом на Рахівщині: Рятувальники оприлюднили подробиці трагічного випадку (фото)

вересня 22 / 2023
Пошукові роботи з трагічним фіналом.

Вчора о 22:20 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в лісі поблизу с. Водиця Рахівського району заблукав 67-річний місцевий мешканець. Як повідомила його дочка, ще з обіду чоловік пішов по гриби, але не повернувся ввечері й телефонного зв’язку з ним не було

Протягом ночі заблукалого шукали фахівці гірського пошуково-рятувального відділення с. Кваси, а зранку роботи продовжили Усть-Чорнянські рятувальники спільно з правоохоронцями та родичами чоловіка.

Знайти його вдалося опівдні 22 вересня, на жаль, уже без ознак життя. За словами членів родини, чоловік скаржився на високий тиск і проблеми з серцем. Він відійшов углиб лісу всього на півтора кілометри від своєї машини. Його тіло рятувальники транспортували до с. Водиця й передали правоохоронним органам.

У зв’язку з цим закликаємо любителів лісових прогулянок з усієї можливою обережністю ставитися до подібних вилазок. Якщо ви маєте будь-які проблеми зі здоров’ям, краще утриматися від походу або на крайній випадок взяти з собою аптечку з необхідними медикаментами. І не ходіть у ліс поодинці, адже в такому разі нікому буде вам допомогти.

Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар