Знищили мінометну міну: рятувальники Закарпаття інформують

квітня 24 / 2023

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж 21-24 квітня станом на 𝟳:𝟬𝟬 𝟮𝟰 квітня для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 𝟲𝟯 виїзди, з яких 𝟭 - хибний.

🔷Щодо обстановки з пожежами:
𝟮𝟭.𝟬𝟰.𝟮𝟬𝟮𝟯 о 05:35 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Хустський район, Міжгірська тергромада, смт Міжгір’я, вул. Чернишевського. Вогнем знищено крівлю та пошкоджено перекриття на площі 64 кв. м. На гасіння залучались дві одиниці техніки 16-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Міжгір’я.
𝟮𝟭.𝟬𝟰.𝟮𝟬𝟮𝟯 о 12:42 надійшло повідомлення про пожежу в котельні житлового будинку за адресою: Берегівський район, Батівська тергромада, с. Бакош, вул. Петефі. Вогнем пошкоджено крівлю, перекриття на площі 6 кв. м та частину домашнього майна. На гасіння залучалась одна одиниця техніки державного пожежно-рятувального поста с. В. Добронь.
𝟮𝟭.𝟬𝟰.𝟮𝟬𝟮𝟯 о 15:50 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Тячівський район, Солотвинська тергромада, с. Топчино, вул. Пештере. Вогнем знищено крівлю та перекриття на площі 120 кв. м, а також домашнє майно. На гасіння залучались три одиниці техніки від 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів, державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків та Центру безпеки громадян смт Солотвино.
𝟮𝟮.𝟬𝟰.𝟮𝟬𝟮𝟯 о 00:09 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: м.Берегово, вул. Л.Українки. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 15 кв. м. На гасіння залучались дві одиниці техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Берегово.
𝟮𝟮.𝟬𝟰.𝟮𝟬𝟮𝟯 о 06:10 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Берегівський район, м. Виноградів, вул. Шевченка. Вогнем знищено крівлю та пошкоджено перекриття на площі 28 кв. м, а також частину домашнього майна. На гасіння залучались дві одиниці техніки 18-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів.
𝟮𝟮.𝟬𝟰.𝟮𝟬𝟮𝟯 о 11:52 надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді за адресою: Тячівський район, Нересницька тергромада, с. Новоселиця, вул. Борканюка. Вогнем знищено крівлю та пошкоджено перекриття на площі 9 кв. м. На гасіння залучались три одиниці техніки від 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів, державного пожежно-рятувального поста смт Дубове та місцевої пожежної команди с. Нересниця.
𝟮𝟮.𝟬𝟰.𝟮𝟬𝟮𝟯 о 14:14 надійшло повідомлення про загорання вантажного автомобіля Iveco за адресою: Рахівський район, Рахівська тергромада, с. Костилівка, вул. Довбуша. Пожежею пошкоджено моторний відсік автомобіля. На гасіння залучались дві одиниці техніки 2-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів.
𝟮𝟮.𝟬𝟰.𝟮𝟬𝟮𝟯 о 22:35 надійшла заява про пожежу, яка виникла 22.04.2023 близько 21:45 за адресою: Берегівський район, Берегівська тергромада, с. Гать. Вогнем знищено 3,5 т сіна. Підрозділи ДСНС не залучалися, гасіння проводили вогнеборці добровільної церковної пожежної команди с. Дерцен.
𝟮𝟯.𝟬𝟰.𝟮𝟬𝟮𝟯 о 02:44 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Мукачівський район, Воловецька тергромада, с. Канора. Врятовано власника будинку. Вогнем пошкоджено крівлю та перекриття на площі 90 кв. м. На гасіння залучались дві одиниці техніки 13-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Воловець.
𝟮𝟯.𝟬𝟰.𝟮𝟬𝟮𝟯 о 14:13 надійшло повідомлення про загорання дерев’яної альтанки на території дворогосподарства за адресою: м. Ужгород, вул. Малоужанська. Пожежею знищено дерев’яну альтанку площею 4 кв. м. На гасіння залучались дві одиниці техніки 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород
Ще упродовж чергової доби на території області зафіксовано 17 випадків загорання сухої трави та чагарників на відкритих територіях. В основному горіло на Ужгородщині (6 випадків), Мукачівщині (4) та Хустщині (3). Ще двічі сухостій палав на Тячівщині. По одній аналогічній пожежі виникло на Рахівщині та Берегівщині.

🔶Аналіз пожеж сухотрав’я та сміття на відкритій території
З початку 2023 року (станом на 23:00 23 квітня) підрозділи оперативно-рятувальної служби Закарпатської області в екосистемах краю ліквідували 80 пожеж. Загальна площа знищеної сухої трави, чагарників та сміття становить 25,83 га.

🔷Некласифіковані надзвичайні події
𝟮𝟮.𝟬𝟰.𝟮𝟬𝟮𝟯 о 22:30 до ДСНС Закарпаття повідомили про виявлення ВНП за адресою: Рахівський район, смт Ясіня, вул. Шевченка. 23.04.2023 групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення вилучено та знищено мінометну міну калібром 50 мм часів Другої світової війни.
𝟮𝟮.𝟬𝟰.𝟮𝟬𝟮𝟯 о 18:30 до ДСНС Закарпаття повідомили про те, що мешканець м. Чоп Ужгородського району 2003 р. н., катаючись на велосипеді в лісовому масиві «Голуба Лагуна» поблизу села Чорноголова Ужгородського району, втратив орієнтир та заблукав. О 23:30 його знайдено та доставлено до с. Люта Ужгородського району, стан здоров`я задовільний. Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучалось гірське пошуково-рятувальне відділення с. Вишка.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар