На Закарпатті прикордонники розшукали правопорушника, який заблукав у горах і попросив про допомогу

лютого 01 / 2023


Учора вранці прикордонники Чопського загону затримали поблизу села Новоселиця Ужгородського району громадянина України, який мав намір у незаконний спосіб потрапити до Словаччини.

25-річний чоловік сподівався дістатися кордону, орієнтуючись за навігатором у мобільному телефоні. Із залізничної станції він попрямував пішки за прокладеним завчасно маршрутом. Однак, втратив орієнтування та заблукав у горах.
Коли чоловік зрозумів, що йому не вдасться вибратися з лісу самотужки, зателефонував на лінію 102. Оперативна служба проінформувала прикордонників, і вони одразу вирушили на пошуки. До заходів залучили додаткові прикордонні наряди з розшуковими собаками.

За приблизними орієнтирами заблукалого знайшли за декілька кілометрів від кордону. Чоловік виявився жителем Запоріжжя. Він зізнався, що планував дістатися будь-якого населеного пункту Словаччини, а звідти вирішувати, куди попрямує далі.

Чоловікові надали необхідну допомогу. Наразі він почувається добре та перебуває у безпеці.

Правопорушника доставили у прикордонний підрозділ з метою встановлення усіх обставин справи та складання адміністративно-процесуальних документів. За спробу незаконного перетину держрубежу йому доведеться відповідати перед судом.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар