В болоті знайдено труп людини: рятувальники Закарпаття інформують

січня 24 / 2023
Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби станом на 𝟳:𝟬𝟬 𝟐𝟒 січня для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 𝟐𝟐 виїзди, з яких два - хибні.

🔹Щодо обстановки з пожежами:
𝟐𝟑.𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟑 о 18:26 надійшло повідомлення про загорання сміття на території приватного дворогосподарства за адресою: Берегівський район, Виноградівська тергромада, м. Виноградів, вул. Ардовецька. Пожежею знищено сміття на площі 1 кв. м. На гасіння залучались дві одиниці техніки 18-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів.
𝟐𝟑.𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟑 о 19:35 надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді (літня кухня) за адресою: Тячівський район, Нересницька тергромада, с. Ганичі, вул. Народна. Вогнем знищено крівлю та перекриття на площі 6 кв. м. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків та місцевої пожежної команди с. Нересниця.

🔹Надзвичайні ситуації, події та пожежі на яких продовжувались заходи з ліквідації
𝟏𝟖.𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟑 о 10:25 до ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про те, що 17.01.2023 ужгородець 1989 р.н. зник поблизу с. Сюрте Ужгородського району. 23.01.2023 пошуково-рятувальні роботи здійснювались з допомогою квадрокоптера. О 14:15 тіло громадянина без ознак життя було знайдено в болотистій місцевості. Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучалось гірське пошуково-рятувальне відділення м. Ужгород та поліцейські.

Внаслідок інтенсивних опадів та погіршення погодних умов відбулось підняття рівнів води в річках області (з 𝟏𝟖.𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟑 по теперішній час), що призвело до негативних наслідків. Так, зокрема 23.01.2023 проводились роботи з відкачування води з трьох підвальних приміщень житлових будинків на території Ужгородського району. Від ДСНС працювало дві одиниці техніки, було відкачано 367 куб. м води. Станом на 06:00 24.01.2023 залишаються підтопленими: 180 га сільськогосподарських угідь біля сіл Кам’янське та Гать Берегівського району. Спостерігається перелив автошляху місцевого значення с. М.Геєвці – с. Тисаагтелек.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар