Правила дорожнього руху написані кров’ю: жахлива аварія на Закарпатті в якій постраждали діти

жовтня 01 / 2022

‼️«Правила дорожнього руху написані кров’ю», - такий вислів часто чують водії-початківці від інструкторів. Однак аварійні ситуації трапляються і у досвідчених водіїв, коли нехтування безпекою на дорозі, в кращому випадку, закінчується пошкодженням авто, а в гіршому – травмами або навіть смертю водія та пасажирів.
‼️☝️ На щастя, в останньому ДТП, що сталося два дні тому в смт. Середнє, водій та всі пасажири залишились живими. Що спричинило з’їзд у кювет автівки 🚗 «Audi-6» наразі невідомо…
‼️ 📢 Виклик про аварію поступив на 📲💻📞 диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги о 17.53. Вже за 5 хвилин 🚑 бригада № 304 у складі лікаря Тетяни СКАЛІНЧАН, фельдшера Андрія КУХТИ та водія Івана МАЗАРА, була на місці пригоди. Медики швидко оглянули всіх учасників ДТП і надали екстрену допомогу – зупинили кровотечі, імобілізували ушкоджені частини тіла, знеболили, обробили рани, інфузійно ввели медрозчини. Трьох потерпілих було 🚑 транспортовано до 🏥Ужгородської ЦМКЛ.
📌 Найважчий стан – у 16- річної пасажирки – політравма, закрита черепно-мозкова травма (ЗЧМТ) – пізніше дівчину було переведено до 🏥 Мукачівської обласної дитячої лікарні. У 4-річної пасажирки – травма руки – перелом променевої кістки, у 18-річного юнака – ЗЧМТ та забій колінного суглобу та голеностопу. Решта учасників ДТП від госпіталізації відмовилась.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар