У Закарпатті розробляють алгоритм дій під час виявлення сімей, котрі опинилися у складних життєвих обставинах

грудня 06 / 2021


У Закарпатті розробляють алгоритм дій під час виявлення сімей, котрі опинилися у складних життєвих обставинах
опубліковано 06 грудня 2021 року о 18:35
УЗакарпатській облдержадміністрації провели засідання робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Члени групи обговорили процес перетворення існуючих шкіл-інтернатів області у дитячі будинки та актуальні питання розробки алгоритму дій фахівців під час виявлення сімей, котрі перебувають у складних життєвих обставинах.

Світлана Якімеліна, начальниця Служби у справах дітей Закарпатської ОДА, зауважила, що для надання допомоги таким дітям надважлива наявність спеціально підготовлених кваліфікованих кадрів у відповідних структурах.

За її словами, в області проводять навчання щодо організації та надання соціальних послуг вразливим групам населення для відповідальних осіб у територіальних громадах.

«Ми бачимо результати проведеної роботи, проте для досягнення високих результатів потрібен системний підхід та зацікавленість фахівців на усіх рівнях», – наголосила Світлана Якімеліна.

Президент України Володимир Зеленський та керівництво області тримають під особливим контролем питання захисту дітей, котрі потрапили у складні життєві обставини.
Категорія : Надзвичайне


загрузка...


Залишити Коментар