У Чехії на заробітках загинув 26-річний мешканець Закарпаття

листопада 27 / 2021

У Чехії трагічно загинув 26-річний хлопець із Закарпатської області Іван Ганкович. Хлопець практично одразу після школи вирушив на заробітки до Європи. Працював далекобійником, мріяв заробити грошей.

Усі поїхали на заробітки
Ще 8 листопада у Чехії загинув Іван Ганкович, 26-річний мешканець Закарпаття. Іван був родом із села Ільниця Іршавського району. Там його у суботу, 20 листопада, й поховали.
В Івана залишилися батьки та старший брат. "Уся його родина їздить на заробітки до Європи. Коли Ваня загинув, його мама була теж у Чехії, батько начебто в Австрії", – розповів журналістам староста села Федір Король.
Ільниця – велике село всього за чотири кілометри від Іршави. Однак останніми роками жителі все частіше й частіше їдуть звідси в пошуках кращої долі в європейські країни. Робота в Чехії приваблює багатьох краян.

"Раніше тут був завод, була робота. Тепер практично все закрито, останнє розтягнули. Куди людям діватися? Всі їдуть на заробітки. Наші в Угорщину, Чехію, а самі угорці та чехи – в Америку, де більше платять. Буває: вийдеш на вулицю, а за парканом жодного сусіда немає, всі роз’їхалися на заробітки", – зітхає староста.

Придавило машиною
Загиблий Іван, як і багато молодих людей цього села, після школи отримав водійське посвідчення. Навчився їздити на фурі й одразу ж подався до Європи. Хлопець хотів заробити, облаштуватись, одружитися.Старший брат Івана недавно завів сім’ю. Він також, як і їхній батько, працює далекобійником. Судячи зі сторінки в соцмережах загиблого хлопця, батько дуже пишався своїми синами. Він писав: "Мої красені-богатирі".

У Чехії загинув заробітчанин із Закарпаття Іван Ганкович

Трагедія з українцем сталася під час роботи. У селі кажуть, що Іван забув поставити машину на ручник. Потроху здоровенна фура почала рухатися з місця, Іван не встиг відскочити, і вона його придавила.

"Він був дуже гарною людиною. Їх батьки виховали порядними людьми. Ваня був веселий, привітний, працьовитий. Я досі не можу повірити в те, що з ним трапилося. Ось кажуть, що Бог забирає найкращих, ось це про Ваню", – розповіла одна з його знайомих у селі.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар