Зараз активно ведуться роботи по відновленню аварійних мостів на Закарпатті

травня 13 / 2021
У межах програми Володимира Зеленського продовжуємо ремонтувати аварійні мости в області.


Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка. За його словами, зараз активно ведуться роботи по відновленню аварійних мостів на Закарпатті. Реалізується це завдяки програмі "Велике Будівництво" Володимира Зеленського.
На мосту км 35+398 територіального маршруту Т-07-12 служба автомобільних доріг у Закарпатській області проводить аварійні роботи мосту на маршруті Перечин – Свалява, що на ділянці перед Оленьово.

У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництва» у 2021 році буде закінчено ремонт дороги цього маршруту.

Дорога Т-07-12 Перечин – Свалява – це 50 кілометрів, які поєднують стратегічні маршрути для Закарпатської області: Н-13 Львів – Самбір – Ужгород та М-06 Київ – Чоп.

Для відновлення безпечного проїзду влаштували залізобетонні лежнi та шафні стiнки на опорах. Наступний етап – приймання балок прогонової будови і влаштування проїзду.

Востаннє залізобетонний міст довжиною 9 метрів капітально ремонтували ще у минулому столітті. У 2020 році розпочалися роботи з відновлення покриття на маршруті, а відтак навантаження на штучні споруди, що розташовані на дорозі Т-07-12 суттєво збільшилося.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар