Трагічна смерть: Суїцид на Закарпатті (відео)

березня 06 / 2021
На Виноградівщині у селі Фанчиково 3 березня загинула 13-річна дівчинка. Випадок поліцейські розслідують як самогубство. Знайомі померлої кажуть, на цей крок її могли підштовхнути соціальні мережі.

На Виноградівщині 13-річна школярка покінчила життя самогубством. У зашморгу дівчинку знайшов рідний брат. Директор школи, де вчилася покійна Сабіна каже, 2 березня учні відправилися на дистанційне навчання, а вже 3 березня близько 7 вечора дитина вкоротила собі віку.
Трагічна смерть: Суїцид на Закарпатті (відео)

Проте що саме змусило школярку зважитися на такий страшний крок і досі ніхто не може збагнути.Вчителі згадують 13-річну Сабіну, як спокійну, сором’язливу і добре виховану дівчинку. Кажуть, вчилася посередньо, проте любила активні види спорту і в цьому була дуже успішна. Попри спокійну вдачу мала багато друзів.

Однією із подруг Сабіни була 16-річна школярка, яка також померла загадковою смертю в листопаді двадцятого року. Чи можуть бути ці дві смерті пов’язані між собою, знайомі стверджувати не беруться. Вчителі підозрюють, звести рахунок із життям 13-ти річна Сабіна могла виконуючи смертельні завдання вбивчих ігор у соціальних мережах, які останнім часом стали дуже поширені серед підлітків.

На цю думку вчителів наштовхнула публікація подруги покійної Сабіни, яка одразу після її смерті, у соціальній мережі інстаграм висловила співчуття і звертаючись до покійної додала: «Скоро буду». Попри переконання вчителів, що дитина росла у благополучній родині і ніколи ні на що не скаржилася, громадський активіст П. Сергій, який одним із перших повідомив про страшну смерть школярки, стверджує: Сабіна була жертвою морального насильства і саме це могло призвести до суїциду.

13-річну школярку поховали сьогодні, 5 березня. Поспілкуватися з батьками дитини нам так і не вдалося, вони й досі не можуть оговтатися від шоку. Що стало причиною трагедії розслідує поліція. Тож якщо дівчинка й справді страждала від морального насильства з боку членів її родини, вони будуть покарані. Іншою 13-річною школяркою, подругою покійної Сабіни наразі займаються працівники ювенальної поліції та психологи, тож дитина перебуває у безпеці.

Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар