Чоловік з Хустського району приїхав відпочивати на Рахівщину та потрапив у халепу

лютого 15 / 2021

Вчора, 14 лютого, чоловік з Хустського району приїхав відпочивати на Рахівщину. Проте дорогою його автомобіль вгруз у глину і чоловік, зрозумівши, що не зможе самостійно вибратися, а у автівці у нього жінка і маленький син, попросив допомоги у поліції.
Співробітники групи швидкого реагування Рахівської поліції оперативно прибули за викликом на гірську дорогу до урочища Черемшина. Водій їм пояснив, що їхав з сім’єю дивитися, як розводять форель, однак застряг посеред гірської дороги.
Читайте також:
На Рахівщині п'яний водій їхав по зустрічній смузі та створював аварійну ситуацію (Фото)

Працівники поліції витягнули автомобіль — і родина змогла продовжити поїздку та насолодитися краєвидами Рахівщини.
Коли поліцейські Василь Гукман та Микола Лакатиш після зміни повернулися у відділ поліції, їх чекав приємний сюрприз. Чоловік, якому вони допомогли вибратися з халепи, залишив їм подяку, зателефонувавши на лінію “102”. Він пояснив, що саме завдяки поліцейським його враження від візиту на Рахівщину не зіпсувалося такими неприємними погодніми обставинами.
Працівники поліції, в свою чергу, пояснюють, що такі знаки уваги їм приємні, проте їх головним завданням у роботі є допомагати людям. Це та професія, яку вони з радістю для себе обрали і щиро виконують покладені на них обов’язки.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар