У Закарпатській ОДА розповіли про вакцинування від КОВІД-19, статистику коронавірусної інфекції після новорічно-різдвяних свят

січня 15 / 2021


За словами Вікторії Тимчик, головної епідеміологині в Закарпатській області уже розроблена чітка дорожня карта вакцинування від COVID-19.

Вікторія Тимчик:

«Ми уже сформували вісім мобільних бригад, котрі будуть займатися щепленнями. Визначені чотири етапи вакцинації. Будуть розписані групи населення, які будуть підлягати вакцинації. Уже відомо, що на першому етапі будуть вакцинуватися самі представники мобільних бригад, медичні працівники, котрі надають допомогу хворим на КОВІД-19, працівники лабораторій, які здійснюють ПРЛ-тестування. Також працівники, які здійснюють свою діяльність у закритих колективах, особи похилого віку. Вакцинуватися повинні військовослужбовці: Збройні сили України, Нацгрардія (солдати, які задіяні або зараз перебувають на сході України)».

Анатолій Пшеничний розповів про те, що в області спостерігається збільшення осіб із підтвердженим діагнозом КОВІД-19 після новорічно-різдвяних свят.

Анатолій Пшеничний:

«Кількість виявлення випадків ковід-19 у порівнянні 8 січня і учора, 14 майже однакова. 8 – було 96 випадків, учора 119. Але, потреба у госпіталізації пацієнтів зросла майже у два, три рази. Тому ми фіксуємо, що свята не пройшли безслідно. Більше медики фіксують важких хворих із діагнозом КОВІД».

Анатолій Пшеничний звернувся до закарпатців із проханням не займатися самолікуванням і якщо людина відчуває бодай якісь симптоми одразу звертатися до свого сімейного лікаря. За словами Анатолія Пшеничного, у зимовий період окрім Ковіду є й інші сезонні захворювання, які можуть нашаровуватися один на одного і у результаті може бути важчий перебіг хвороби.

Директор департаменту охорони здоров’я Закарпаття повідомив, що наразі 73 відсотків ліжок оснащені кисневими апаратами. І найбільше сьогодні у Закарпатті хворіє молоде покоління людей, віком від 30 до 49 років.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар