В Ужгороді мобільні бриг тестують на Коронавірусу - адреси

листопада 12 / 2020


6 мобільних бригад, які тестують на COVID-19, діють в Ужгороді. Працівники Ужгородської міської поліклініки, Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги та міської дитячої лікарні, які входять до їх складу, з часу створення в березні і до сьогодні, 11 листопада, виїжджали вже 2772 рази, відібрали 20901 взірець для досліджень на ПЛР.

Щоб уникнути черг та скупчень людей, працюють і 6 стаціонарних пунктів забору біоматеріалів.

У сімейних амбулаторіях:

– №2 на вул.Гранітній,8

– №4 на вул. Іштвана Сечені, 50

– №7 на вул. Капушанській, 161

– №8 на вул. Олександра Грибоєдова, 20В.

У міській поліклініці на вул. Олександра Грибоєдова, 20 В:

– у кабінеті №58,

– у денному стаціонарі.

В останні тижні в Ужгороді роблять у середньому 500 тестувань щодня. Це перевищує середній показник по області у 3 рази, середній по країні – у 5 разів.

ПЛР-тестування проводять виключно за направленням лікаря. Послуги мобільних бригад із забору матеріалу для тестування методом ПЛР та саме тестування є безкоштовними для пацієнта.

Якщо буде потреба, ужгородські медики готові збільшити кількість тестувань, однак питання – у можливостях лабораторії особливо небезпечних інфекцій, яка має їх робити. Крім Ужгорода, біоматеріали для досліджень на ПЛР у цю лабораторію привозять також із інших районів області.

За новими стандартами надання медичної допомоги при COVID-19, затвердженими МОЗ України, уже не потрібно здавати ПЛР-тест на коронавірус контактним особам, які перебували 14 днів на самоізоляції і не мають жодного симптому захворювання. Повторне тестування методом ПЛР проводиться не раніше, ніж через 10 днів від дати появи симптомів або отримання першого позитивного результату на COVID-19 методом ПЛР.

Нагадуємо, якщо у вас з’явилися симптоми коронавірусу, потрібно одразу зателефонувати своєму сімейному лікарю.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар