Поліцейські повернули додому маленьку жительку Великоберезнянщини

жовтня 08 / 2020
Працівники поліції смт.Великий Березний повернули батькам 4-річну дівчинку, яка сама гуляла біля проїжджої частини дороги. Життю та здоров’ю дитини нічого не загрожує. На матір дівчинки поліцейські склали протокол

Сьогодні, 8 жовтня, завдяки небайдужості громадян, працівники поліції Великоберезнянщини врятували від небезпеки 4-річну дівчинку.

Про те, що дитина без нагляду дорослих блукає вулицею міста, поліцейським повідомив анонім. На вказане місце одразу ж прибула група реагування патрульної поліції.

З товариською 4-річною жителькою Великоберезнянщини одразу ж вдалося налагодити контакт, а відтак поліцейські швидко встановили особи батьків дитини. Дівчинку неушкодженою повернули батькам.

Мати дитини пояснила, що не вслідкувала за дочкою, бо відволіклася на хатню роботу. За неналежний догляд за дитиною поліцейські склали на неї протокол. Зараз із усіма членами сім’ї спілкуються інспектори ювенальної превенції.

Шановні батьки, не позбавляйте своїх дітей уваги та турботи, адже подібний недогляд несе небезпеку їхньому життю та здоров’ю.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар