Листи з погрозами тероризму на Закарпатті: розпочато кримінальне провадження

серпня 21 / 2020
Листи з погрозами тероризму на Закарпатті: розпочато кримінальне провадження
Через повідомлення про підготовку на Закарпатті терористичних актів СБУ розпочала кримінальне провадження. Про це сьогодні Суспільномурозповіла пресофіцерка Служби безпеки в нашій області Ванда Мільо.

“Служба зреагувала на інформацію, яка надійшла 20 серпня на поштові електронні скриньки Берегівської міської ради, Виноградівської міської ради, культурологічних товариств, а також засобів масової інформації угорської національної меншини регіону із текстом про ознаки підготовки вчинення терористичних актів та диверсій на території Закарпатської області. Ці листи розсилалися для здійснення впливу на прийняття рішень та привернення уваги громадськості до поглядів автора листа”.

Нагадаємо, вчора, 20 серпня, закарпатські правоохоронці також перевіряли інформацію про замінування храмів у Берегові, Тячеві, а також Солотвині Тячівського району. Людей евакуйовували. Вибухівку у жодній церкві не знайшли, — розповіла речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан. Слідчі відкрили кримінальну справу за неправдиве повідомлення. Причетного шукають, йому загрожує ув’язнення від 2 до 6 років.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар