Суспільний резонанс викликав сюжет про багатодітну маму з Ужгорода

серпня 14 / 2020
Суспільний резонанс викликав сюжет про багатодітну маму з Ужгорода
Суспільний резонанс викликав сюжет про багатодітну маму з Ужгорода Олександру Кадар, яка звернклася через М-Студіо по допомогу для лікування.

У жінки виявили пухлину у грудях, потрібна операція, а коштів у родини не має. Адже виховує 5 дітей самотужки, наразі у декреті з молодшою донечкою. Сюжет бурхливо обговорювали закарпатці у соцмережах: висловлювання варіювалися від співчуття до звинувачення у аферизмі. Операцію та лікування Олександрі Кадар запропонували безкоштовно у Закарпатському протипухлинному центрі в Ужороді. – Це найпозитивнійший результат виходу сюжету, де мама 5 дітей благала про допомогу.

Справді, пані Олександра про реформу медицини – ні слухом, ні духом, тому і не знала про те, що спочатку треба було звернутися до сімейного лікаря. Відповідно, і не уклала з ним угоду.

Сюжет викликав суспільний резонанс, закарпатці бурхливо обговорювали його у соцмережах:одні співчували, бажали здоров’я, допомогали, хто чим може, а от деякі – навпаки: звинувачували у аферизмі і закликали не переказувати гроші. Варто додати, Олександра Кадар обіцяла зекономлені кошти переказати у благодійну організацію, аби допомогти людям, які опинилися у подібній ситуації.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар