На Закарпатті бійцівська собака біля магазину загризла шпіца (фото)

серпня 03 / 2020
На Закарпатті бійцівська собака біля магазину загризла шпіца (фото)
Вчора, 2 серпня, близько 19:00 у місті Ужгород бійцівський собака загриз шпіца. Подія трапилася поряд із Боздоським парком

Про це повідомила Наталия Шимон на своїй сторінці у соцмережі ФБ.

“Загинула наша Бубі. Наш член сім‘ї. Наша любов. Частина наших сердець.
Загинула за секунду. У пащі неадекватної, агресивної, величезної собаки бійцівської породи. Бубі померла просто тому, що до власників великих бійцівських собак ніяк не дійде, що намордник – це обов‘язковий атрибут вигулу тварини.

Бійцівські собаки – це зброя. Те, що коїться у нас у місті з безвідповідальними власниками – це просто переходить вже всі межі!
Люди, як Ви не розумієте, що слідом за малесенькими песиками наступними жертвами можуть бути наші діти!”

А далі власниця шпіца описує цю жахливу подію так:

“Власниця бійцівського пса Козіко Оксана, прив‘язала свою собаку до перила, навпроти «Алми», і пішла у супермаркет. Пес сидів у ніші, на досить довгому поводку. Його було не видно. Наша Бубі просто пробігала повз. На повідку. Наша малесенька собачка, вагою 3 кг за секунду була просто перекушена навпіл неадекватним псом пані Оксани.
Поліція була викликана, заяви написані. Особа власника встановлена. Вина нею визнана. Але визнана досить умовно. Цитую: -«Я готова заплатити ті пару гривень штрафу за те, що собака була без намордника»…”

Обурення Наталії Шимон викликає і той факт, що на місці шпіца, могла бути маленька дитина.

“Нашу вже мертву Бубіку ще довго не могли дістати з пащі агресора. Не допомагала ні вода, ні чоловіки, які кинулися на допомогу. Велесезний пес просто зажав пащу і все. Відпустив тоді, коли захотів сам. Хазяйка ним не керує абсолютно. Вона собою не керує абсолютно!
Складено протоколи, написані заяви, буде суд, однозначно.”
На Закарпатті бійцівська собака біля магазину загризла шпіца (фото)
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар