Закарпатські поліцейські через коронавірус обмежили спілкування з громадянами

березня 16 / 2020
Закарпатські поліцейські через коронавірус обмежили спілкування з громадянами

До уваги громадян!

???? На підставі постанови КМУ від 11.03.2020 №211 "Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19" в управлінні патрульної поліції у Закарпатській області прийом громадян — обмежено (з 15:00 по 17:00)!
Ведеться прийом лише з невідкладних питань, а саме повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення).

З усіх інших питань просимо звертатися до УПП у Закарпатській області письмово, на адресу: 88006 м.Ужгород, вул. Олега Кошового, 2, або на електронну пошту [email protected]

Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення таких звернень. Вони зазначенні в ЗУ "Про звернення громадян".
Згідно з ст.5 цього закону, письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

З метою спрощення процедури оформлення письмових звернень громадян, особа може подати звернення шляхом заповнення відповідної форми (з підписом заявника), яку можна отримати на сайті Патрульної поліції України.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар