На Закарпатті викрито злочинну організацію, що діяла у сфері грального бізнесу

лютого 28 / 2020
Працівники поліції Закарпаття завершили досудове розслідування справи, що стосується діяльності злочинної організації. До складу групи входило 14 жителів кількох районів області, які забезпечували конспірацію гральних закладів та отримували за їх функціонування незаконні прибутки
На Закарпатті викрито злочинну організацію, що діяла у сфері грального бізнесу

Слідчі Головного управління поліції спільно з працівниками управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області, за процесуального керівництва прокуратури області, завершили досудове розслідування та направили обвинувальний акт до суду відносно активних учасників злочинної групи, що діяла в області.

Йдеться про чотирнадцять осіб, серед яких шестеро ужгородців, четверо жителів Ужгородського району, двоє мешканців Тячівщини та двоє жителів Виноградівщини.

Організатор злочинної групи – 48-річний мешканець обласного центру, особисто займався забезпеченням грошовими коштами учасників, координацією їх дій, отриманням щоденних звітів за результатами гральних закладів, організував конспірацію, здійснював контроль за прибутками та витратами закладів, отримував грошові кошти, здобуті в результаті участі в азартних іграх та розподіляв отримані гральним закладом незаконні прибутки між всіма співучасниками.

Учасники ж групи, серед яких шестеро жінок, виконували роль адміністраторів та менеджерів-касирів, слідкували за функціонування гральних закладів, забезпеченням комп’ютерного обладнання та виконували інші організаційно-розпорядчі функції.

Загалом правоохоронці припинили незаконну діяльність 17 гральних закладів, які незаконно функціонували на території всієї області. Заклади були розташовані та діяли в орендованих нежитлових приміщеннях, всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», відвідувачам цілодобово надавалися послуги з доступу до участі в азартних іграх та виплачувалася готівка за виграш.

У рамках кримінального провадження, відкритого за фактом викриття діяльності злочинної організації, працівники поліції провели понад 30 обшуків за місцями розташування гральних закладів та за місцем проживання організаторів вказаного бізнесу, в їх транспортних засобах та підсобних приміщеннях.

У результаті вказаних заходів, правоохоронцями було виявлено та вилучено близько 300 одиниць комп’ютерної техніки, обладнання, гроші та документацію, що підтверджувала злочинну діяльність фігурантів справи.

Наразі дане кримінальне провадження скеровано з обвинувальним актом до суду, який і обиратиме злочинцям міру покарання за скоєне.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...