Мукачівець, з кувалдою в руках, накинувся на відвідувача спортзалу (ВІДЕО)

січня 19 / 2020
Мукачівець, з кувалдою в руках, накинувся на відвідувача спортзалу (ВІДЕО)
Днями, у мережі з'явилось відео з камер спостереження одного спортивного закладу міста Мукачева, на якому зняли, як мукачівець намагався вирішили конфлікт за допомогою кувалди.

Як стало відомо Mukachevo.net йдеться про Сергія Саміляка. На відео можна побачити, що він почав нападати на одного з відвідувачів спортзалу. Наразі причина конфлікту не відома.

Згодом, місцеві ЗМІ повідомили, що після цього Саміляк простежив та підстеріг опонента в одному з ресторанів мікрорайону “Підгоряно”, де й накинулися на чоловіка з кулаками. Але той дав відсіч, після чого Саміляк звернувся до лікарів, але від госпіталізації відмовився.

Сам Сергій Саміляк у себе на сторінці написав, що він дійсно був у тому спортзалі і дійсно брав до рук кувалду.

"Доброго вечора друзі, подивився інтернет і побачив кучу вилитого бруду, хочу Вам повідомити я дійсно був в цьому спортзалі, перед тим як туда іти мені зателефонував Друг і кум сім`ї мого сина Роман, про що мене він повідомив що в цьому спортзалі мене чекає Микола Чубірко, я приїздив туда з своїми синами, да я дійсно брав кувалду проти чубірка, потому що його не реально було остановити, остальне це все наклеп...", - написав Сергій.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...