На кордоні з Угорщиною та в аеропорту «Бориспіль» співробітники Держприкордонслужби затримали двох розшукуваних злочинців.

січня 17 / 2020
На кордоні з Угорщиною та в аеропорту «Бориспіль» співробітники Держприкордонслужби затримали двох розшукуваних злочинців.
Наші співвітчизники намагалися покинути Україну, очевидно сподіваючись уникнути покарання за вчинені ними злочини.

Прикордонники Мукачівського загону затримали 36-річного громадянина України. Його зупинили під час оформлення подорожуючих в пункті пропуску «Вилок» після спрацювання спеціальної бази даних Нацполіції. У ході подальшої перевірки з’ясувалось, що чоловік знаходиться у розшуку та підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого статтею 190 КК України «Шахрайство».

А в пункті пропуску «Бориспіль», під час здійснення прикордонного контролю осіб, які прямували до Бельгії, відбулось спрацювання бази даних стосовно ще одного громадянина України. Його розшукували співробітники Національної поліції за вчинення злочину, що передбачає кримінальну відповідальність за ст.189 ч.4 «Вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження».

В обох випадках прикордонники громадян затримали та передали співробітникам Національної поліції.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...