На Закарпатті перевірять недобросовісних поліцейських, які порушили закон

грудня 12 / 2019
На Закарпатті перевірять недобросовісних поліцейських, які порушили закон
Керівництвом Головного управління Національної поліції ініційовано перевірку інформації, відповідно до якої працівники Ужгородського відділу поліції застосовували фізичне насильство при допиті осіб
Вчора, 11 грудня, під час моніторингу мережі Інтернет, правоохоронці виявили допис від імені одного з громадських активістів Ужгорода про неправомірні дії поліцейських.

У інформації, наданій ужгородцем, ішлося про те, що працівники міського відділку поліції незаконно затримали двох осіб, а в подальшому, при отриманні свідчень від них, застосовували фізичну силу.

За даним фактом керівництво Головного управління Національної поліції в Закарпатській області призначило негайну перевірку.

Під час попередньої перевірки працівники поліції з’ясували особи імовірних потерпілих. Водночас інформація щодо причетності діючих та колишніх працівників поліції до даного інциденту перевіряється.

Звертаємося до причетних осіб з проханням надати свідчення прокуратурі та пояснення інспекції з особового складу для встановлення істини у цій справі.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...