На Закарпатті оголошено штормове попередження ІІ-го рівня небезпеки

листопада 29 / 2019
Закарпатський центр з гідрометеорології оприлюднив попередження про стихійні метеорологічні явища ІІ рівня небезпечності (СМЯ ІІ).
На Закарпатті оголошено штормове попередження ІІ-го рівня небезпеки

Як йдеться в повідомленні Закарпатського ЦГМ, мова про стихійні метеорологічні явища ІІ рівня небезпечності (СМЯ ІІ) по території області:

“Шторм СГЯ: СМЯ ІІ: Протягом 29 листопада по Закарпатській області очікуються значні, вночі в західних, центральних та східних районах місцями сильні дощі (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий), – сказано в повідомленні.

Водночас зазначено, що протягом 28-29 листопада по Закарпатській області очікуються тривалі значні дощі, в гірській частині, місцями сильні. На річках області будуть відбуватись півищення рівнів води на 0,5 – 1,5м, в нижніх течіях Боржави до 2,5 – 3,0м, в межах корінних берегів.

Також у Закарпатському ЦГМ інформують, що 29 листопада 2019 року по області буде хмарно, вночі часом значні, місцями сильні дощі, вдень в горах часом дощ. Вітер південний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 2-7° тепла, вдень 6-11°, в горах місцями до 3° тепла.

Автошляхи:

Вночі часом значні, місцями сильні дощі, вдень в горах часом дощ. Видимість в значному дощі 500-900 м, в сильному 200-500 м, в помірному 1-2 км.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...