На кордоні в Ужгороді водії стоять в черзі від 3 до 10 днів (ВІДЕО)

листопада 05 / 2019
На кордоні в Ужгороді водії стоять в черзі від 3 до 10 днів (ВІДЕО)


Кілометрова черга вантажівок і досі на українсько-словацькому кордоні. Практично всі узбіччя об’їзної дороги міста Ужгород – у каміонах.

Минулого тижня вже висвітлювали ситуацію, коли черга фур досягла вулиці Краснодонців, проте наразі суттєвого покращення не має. Водії обурені – по кілька днів, а то й тижнів проводять у кабіні машини, без нормальних санітарних умов та харчування. Учора журналісти «М-Студіо» промоніторили ситуацію на терміналі для вантажівок КПП «Ужгород».

Така ситуація на українсько-словацькому кордоні вже другий тиждень поспіль. Водії обурені – кажуть, стоять у черзі від 3 до 10 днів.

А ось і наслідки тривалих черг: захаращені узбіччя, сміття, пластикові пляшки тощо. Водії психологічно – на межі! Аби уникнути сутичок та порушень правопорядку, на відрізку автошляху до українсько-словацького кордону патрулюють поліціянти.

Такого масштабного ажіотажу з вантажівками на кордоні за останні кілька років не було. Прикордонники підтвердили – черги пов’язані з відсутністю дозволів.

160 тисяч дозволів – така квота України на 2019 рік. Для порівнняня, у минулому році – квота була на рівні 200 тисяч. Наразі вирішити проблему з чергами може лише змішана комісія за участі представників усіх держав, дотичних до кордону.

Тобто до кінця року українські перевізники отримають додатково 15 тисяч дозволів для здійснення транзитних перевезень територією Польщі. Варто сподіватися, черги каміонів найближчим часом скоротяться!

Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар