Дифтерію на Закарпатті підозрюють вже у 12 людей

жовтня 23 / 2019
Дифтерію на Закарпатті підозрюють вже у 12 людей
Напередодні Всесвітнього Дня боротьби з поліомієлітом у пресцентрі Закарпатської ОДА організували брифінг на тему: «Вакцинація проти поліомієліту як один із пріоритетів громадського здоров’я».

Спікери Михайло ПОЛЯК – директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Закарпатської обласної ради, Любов ДАНИЧ – лікар-епідеміолог ДУ «Закарпатський обласний лабораторний Центр МОЗ України», Вікторія ЛИС-ХАМАЗА – представник ГО “Батьки за вакцинацію” в Закарпатті розповіли про стан з вакцинацією у краї.

Окремо зупинилися і на дифтерії. Нагадаємо, в області у трьох людей діагноз підтверджений, всі троє – студенти-іноземці. Понад сотню контактних з ними осіб наразі обстежують. Крім того, ще у 12 краян підозрюють цю інфекційну хворобу. Варто пам‘ятати, що люди можуть переносити небезпечний для життя вірус і при цьому не хворіти. У середньому 10-15% може заразитися. Наслідки дифтерії страшніші, ніж від кору, а смертність складає 50%. Тому лікарі радять щеплюватися згідно з календарем, вакцин вистачає, а при перших симптомах вчасно звертатися до фахівців, адже «ціна питання» – людське життя!
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар