За півроку найбільше людей, у наслідок ДТП, загинуло на трасі Київ-Чоп

серпня 18 / 2019
За півроку найбільше людей, у наслідок ДТП, загинуло на трасі Київ-Чоп
Нацполіція назвала траси національного значення, де в аваріях з початку року загинуло найбільше людей.

Усього, за даними Нацполіції, з 1 січня по 31 липня в ДТП на дорогах державного значення загинули понад 540 осіб. За більш ніж півроку поліцейські нарахували 58 трас і окремих ділянок на них, де почалося зростання аварійності. Подекуди воно досягло 400-550% в порівнянні з таким же періодом минулого року. Одна з трас, де кількість загиблих почала зростати – Мукачево – Івано-Франківськ – Рогатин – Львів.

З початку року тут загинули 17 людей, травми отримали 100 осіб, хоча за такий же період минулого року було травмовано втричі менше людей. На автофорумі, де водії діляться порадами і розповідають про стан трас, цій дорозі присвячені сотні коментарів. “Вночі тут можна наробити у штани, на узбіччі покручені диски і пробиті колеса машин”, – пише один з водіїв. Ще один залишив такий коментар: “Для проїзду через ями дорога небезпечна при будь-якій погоді, придатна лише для проїзду поповзом”. Спікер закарпатських патрульних Марія Туряниця розповіла, що навіть на цій непростій трасі однією з головних причин аварій є не стан дороги, а перевищення швидкості.

“Тому вже в найближчих планах – чергування патруля з вимірювачем швидкості. Буде встановлено і знак, що попереджає про патруль. Всі ці заходи повинні допомогти налагодити ситуацію. Також, наскільки я знаю, шляховики зараз вже почали ремонтувати трасу, там зараз реверсний рух”, – каже Туряниця.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...