Закарпатська поліція розшукала трьох осіб, серед них неповнолітня мукачівка

липня 16 / 2019
Працівники Ужгородського та Мукачівського відділлів поліції встановили місцезнаходження безвісти зниклої неповнолітньої мукачівки та двох чоловіка та жінку, які розшукувались за підозрою у скоєнні злочинів.
Закарпатська поліція розшукала трьох осіб, серед них неповнолітня мукачівка

Працівники ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції встановили місцезнаходження 17-річної мукачівки. Про зникнення дівчини до поліції із заявою звернулися її мати, мешканка району. Дівчину, яка вже не вперше тікає з дому, розшукали. Як з’ясували правоохоронці, неповнолітня гостювала у своєї подруги в Мукачеві, не повідомивши про це рідних. Зараз дитину повернули додому. Життю та здоров’ю розшуканої нічого не загрожує.

Працівники кримінальної поліції Ужгородського відділу встановили місце перебування двох фігурантів кримінальних проваджень.

Мешканка Мукачева розшукувалася ужгородськими правоохоронцями за вчинення крадіжок скоєних в обласному центрі. Мешканця Ужгорода поліція розшукувала за підозрою у скоєнні ним шахрайства. Чоловіка та жінку доставили до слідчих Ужгородського відділу поліції. Розслідування в обох справах триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...