На Закарпатті чоловік звів рахунки з життям після тривалого конфлікту з поліцейськими

червня 08 / 2019
На Закарпатті чоловік звів рахунки з життям після тривалого конфлікту з поліцейськими
В Ужгороді біля будівлі прокуратури та господарського суду, невідомий чоловік намагався себе підпалити. Отримав сильні опіки тіла.

Чоловік програв суд поліцейським. Між ними не вщухав конфлікт 2-річної давнини, повідомили місцеві ЗМІ, пише glavcom.

«В Ужгороді біля приміщення господарського суду і обласної прокуратури чоловік намагався спалити себе. Опіками пошкоджено значну частину шкіри. Його забрала карета швидкої і чоловіка госпіталізували!», — зазначив очевидець.

Дружина чоловіка розповіла, що він мав психічні розлади. Вчинок її дуже шокував. Розповідає, через побутові проблеми він був знервований, а останньою краплею стало, що програли суд щодо конфлікту з правоохоронцями.

У Головному управлінні національної поліції Закарпаття підтвердили факт спроби самоспалення.

Відповідне повідомлення про те, що людина спочатку себе підпалила, а потім стрибнула в річку, вони отримали о 13:30 год.

Чоловіка госпіталізували у вкрай важкому стані — 90% опіки тіла. Та чоловік сьогодні помер у лікарні, пише karpatnews.

Раніше прес-служба прокуратури Закарпатскьої області повідомила, що однією з ймовірних причин даного вчинку ужгородця, можуть бути події, що розгорталися 2016-го за його участі та співробітників правоохоронних органів, а також працівників однієї з приватних установ, що наразі слухається в Ужгородському міськрайонному суді.
Категорія : Надзвичайне
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...