43-річний чоловік з Косина, на Мукачівщині облив себе бензином і мало не згорів (відео)

травня 15 / 2019
43-річний чоловік з Косина, на Мукачівщині облив себе бензином і мало не згорів (відео)
Відгуляв весілля єдиної доньки та ледь не спалив себе живцем. Близько восьмої вечора неділі, 12-го травня, 43-річний житель села Косино, на Мукачівщині облив себе бензином та підпалив.

Родина святкувала другий день весілля –напередодні трагедії чоловік видав заміж доньку. Оселя родини досі прикрашена квітами та кульками. Чи не першою на крики прибігла сусідка Віта разом із чоловіком. Жінка каже: думали, щось зайнялося в будинку, настільки високим було полум’я. Від побаченого відійти не може й досі.

На місце швидко прибули медики. Постраждала й донька чоловіка, намагаючись загасити батька, дівчина отримала опіки 10-ти процентів тіла – травмовані руки й ноги. Сам чоловік у вкрай важкому стані, лікарі не дають жодних прогнозів. Він отримав опіки 80 відсотків тіла, більше половини тканин — знищені повністю.

Коментувати будь-що на камеру рідні відмовились. Односельчани характеризують родину, як порядну і працьовиту. Сам постраждалий, кажуть, згубних звичок не мав, проте в той день, підозрюють, все ж хильнув зайвого. А причиною спроби самоспалення, розповідають, могла стати сварка з дружиною

На місці працювали слідчі. Наразі в поліції визначаються із правовою кваліфікацією. Фахівці встановлюють чи було в цьому випадку схиляння до самогубства. Слідчі з’ясовують деталі та опитують рідних та свідків.

Найближчими днями лікарі боротимуться за життя чоловіка. Вирішальними у таких складних випадках, кажуть, є перші три доби. Медики досі намагаються вивести постраждалого зі стану больового шоку. Якщо врятувати життя все ж вдасться — на чоловіка очікує довга реабілітація.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...