Учора мукачівські вогнеборці двічі гасили пожежі в надвірних спорудах

квітня 18 / 2019
Учора мукачівські вогнеборці двічі гасили пожежі в надвірних спорудах
Учора, 17 квітня, мукачівські вогнеборці гасили дві пожежі в надвірних спорудах. Перше повідомлення надійшло о 16:30. Зайнялася надвірна споруда на вул. Філатова в м. Мукачево, яку господарі використовували для зберігання всіляких речей домашнього вжитку.

На момент прибуття пожежних підрозділів, вогонь вже майже повністю охопив дану споруду й почав перекидатися на сусідню господарчу будівлю.

О 17:05 пожежу, площею 72 кв. м, локалізували, а о 18:56 її повністю ліквідували.

Вогнем було знищено крівлю площею 72 кв. м, а також дах та перекриття поряд розташованої надвірної споруди площею 60 кв.м та частину наявного там домашнього майна.

Усього на пожежі працювало 10 вогнеборців 17-ї та 18-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево та дві автоцистерни.

Наступне повідомлення про займання дерев'яної надвірної споруди надійшло в оперативно-рятувальну службу о 17:50. Цього разу горіло в с. Кендерешів на вулиці Садовій. На місце виклику поспішили вогнеборці 18-ї державної пожежно-рятувальної частини Мукачева. Усього було залучено дві одиниці техніки та 5 рятувальників. О 18:22 пожежу площею 50 кв. м було локалізовано, а ліквідація тривала до 20:13. Вогнем було знищено дерев’яну надвірну споруду та 2 тони сіна.

У всіх випадках травмованих та загиблих не виявлено. Причини займань та збитки наразі встановлюють фахівці відповідних служб.

У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...