На Закарпатті продовжили ремонтувати автошляхи (ВІДЕО)

квітня 07 / 2019
На Закарпатті продовжили ремонтувати автошляхи (ВІДЕО)


Погода дозволяє, тож і ремонти автошляхів вже розпочали на Закарпатті. В області – 21 державна дорога, які є на балансі Служби автомобільних доріг. Одна з найгірших – «Мукачево-Рогатин». Нещодавно тут почали ремонт, але суд заборонив. А поки триватимуть суди, ремонти плануються на інших автошляхах. Тим паче, що цього року збільшено фінансування.

Торік на ремонт доріг місцевого значення, тобто районні й обласні шляхи, держбюджет виділив 218 млн грн. Проте завдяки залученню інших джерел фінансування, а це і місцеві, районні та обласний бюджети, пішло всього 421 млн. Цього року таку ж практику продовжать.

Тендерні процедури, які визначили переможця, проведені ще минулого року, і влітку підрядник відремонтував найбільш критичну частину дороги. Тепер роботи були продовжені. Джерело фінансування – Дорожній фонд.

Наразітриває ремонт дороги М-24 Велика Добронь – Мукачеве – Берегове– КПП «Лужанка». Мовайде про одну із ділянок, що веде від села Гать до села Яноші. Та ремонту потребують дороги по всій області, переконані водії. І вже чекають, коли в Україні почнуть робити дороги за європейськими стандартами.

Та й об’їзди по області просто необхідні. Вже роки планують зробити обїзну в селі Астей. На те, що ця дорога мала стати повноцінною об’їзною, вказує і автодорожній міст, який поки ще в занедбаному стані. А от щодо якості вже готових, то очільник облдержадміністрації Геннадій Москаль каже: найкраще зарекомендували себе турецька та румунська фірми. Також голова ОДА додає: дороги, що не проходять перевірку часом та дуже швидко руйнуються, компанії мають латати вже за свій кошт.

Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар