Гідний приклад: Закарпатський поліцейський врятував життя чоловіка, який впав до річки в Ужгороді

квітня 05 / 2019
Гідний приклад: Закарпатський поліцейський врятував життя чоловіка, який впав до річки в Ужгороді


Головне управління Нацполіції Закарпаття на чолі з полковником поліції Роман Стефанишиним висловлюють подяку інспектору Роти тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції Закарпатської області Тимуру Кураку.

В Ужгороді патрульний врятував життя чоловіку, який впав до річки і не міг самотужки вибратися на берег. Подія трапилася вчора близько 18-ї години біля транспортного мосту по вулиці Анкудінова в Ужгороді.

Ідучи, у свій вихідний, транспортним мостом інспектор Роти тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції Закарпатської області Тимур Курак помітив, що у річці знаходиться людина без свідомості.

Не довго думаючи, чоловік викликав швидку, а тим часом сам дістався до води та витягнув чоловіка на берег. Тимур Курак надав чоловікові домедичну допомогу та зрештою передав його у руки фахівціів медичної справи.

«Вчинок інспектора Роти тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції Закарпатської області Тимура Курак - гідний похвали. Він довів, що справжній правоохоронець – на варті життя та здоров’я громадян стоїть 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Від мене особисто та колективу закарпатських правоохоронців, прийміть щирі слова вдячності. Своїм вчинком ви довели, що у поліції працюють люди, на яких можна покластися і яким можна довірити власне життя, бо на варті порядку та безпеки правоохоронці стоять цілодобово» - зазначив начальник Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, полковник поліції Роман Стефанишин.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар