На військову службу підуть 455 закарпатців (ВІДЕО)

квітня 04 / 2019
На військову службу підуть 455 закарпатців (ВІДЕО)


Весняний призов-2019 – така тема брифінгу, який відбувся 3 квітня у прес-центрі Закарпатської ОДА за участі голови обласної призовної комісії Віктора Мікуліна, воєнкома Закарпатського обласного військового комісаріату Богдана Черемиського та його заступника Юрія Великанича. Говорили про організацію набору на строкову службу, план на Закарпаття – а це 455 чоловік, про ухиляння та відповідальність за це ті, власне, як мотивувати юнаків до служби.

Збройні сили, Національна Гвардія, Прикордонна служба та спеціальна служба транспорту – у такі війська набиратимуть призовників. Призов на строкову військову службу в Україні стартує у квітні. Весняний призов триватиме до червня. План для військових комісаріатів Закарпаття – 455 чоловік. Це більше порівняно з осіннім набором на 30 осіб.

На строкову військову службу призиваються придатні за станом здоров’я чоловіки призовного віку. Відстрочка надається за сімейними обставинами, за станом здоров’я, для здобуття освіти, для продовження професійної діяльності та іншим причинам згідно зі статтею 15 закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

На брифінгу, присвяченому весняному призову-2019, військові обговорили організаційні моменти кампанії на Закарпатті. Нагадали про порядок призову: навіть, без отримання повістки, юнаки призовного віку мають з’явитися до комісаріатів для проходження комісії на визначення придатності для служби протягом 10 днів.

Нагадали військові, що за ухиляння від строкової служби, за неявку за викликом до військового комісаріату та інших правил військового обліку передбачена і відповідальність: адміністративна – це штраф у розмірі 85-119 гривень, при повторному ухилянні – 170-255 гривень. Та кримінальна відповідальність – обмеження волі до 3 років.

Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар