У Закарпатті чоловік хотів сексу з дружиною, а вона його за це зарізала

березня 18 / 2019
У Закарпатті чоловік хотів сексу з дружиною, а вона його за це зарізала
Мешканку Хустщини чоловік п’яним змушував до близькості
Мати трьох неповнолітніх дітей, уродженка села Олександрівка ніде не працювала, проблем із законом раніше не мала. Але були в неї проблеми з власним благовірним, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Того дня, приблизно о 13 годині, жінка була п’яною. У неї виник конфлікт із чоловіком, який також був нетверезим. Сварка почалася через те, що він приревнував дружину до іншого. Також закарпатцеві хотілося сексу, а жінка чомусь була проти. Тож, за її словами, він почав її силою схиляти до інтиму. Оскільки вона чинила опір, він почав її бити.

Ужгородця побили, зв’язали і засунули у багажник автомобіля
«Я, захищаючись, помилково, вважала, що його дії створюють реальну загрозу для мого життя та здоров’я, перевищуючи межу необхідної оборони, передбачаючи можливість настання смерті чоловіка, схопила в руки кухонний ніж і завдала йому один удар в область грудної клітки, спричинивши цим тілесні ушкодження у вигляді проникаючого колото-різаного поранення лівої половини грудної клітки», – розповіла вона на суді.

Поранення, на жаль, виявилося фатальним. У чоловіка було пошкоджено ліву легеню, що призвело до масивної внутрішньої кровотечі та шоку, які згідно висновку судово-медичної експертизи і стали причиною смерті.

Свою провину жінка визнала повністю, у всьому розкаялась і просила суд врахувати сімейні обставини, що спонукали її до вчинення злочину, а також те, що вона має на утриманні трьох неповнолітніх дітей. Тож суд призначив закарпатці лояльне покарання у вигляді у вигляді одного року іспитового строку.

Іван ДУХНОВИЧ, газета «Неділя Закарпатські новини»
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...