На вихідні патрульні поліцейські затримали 20 п'яних водіїв

березня 11 / 2019
На вихідні патрульні поліцейські затримали 20 п'яних водіїв


За минулі вихідні працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння в Ужгородському, Виноградівському, Берегівському, Свалявському, Тячівському, Великоберезнянському, Рахівському районах. Ще 6 нетверезих водіїв виявила патрульна поліція області.

У селі Велика Копаня Виноградівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили для перевірки автомобіль марки «ВАЗ-2101», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння, який не мав документів на право керування. Від проходження медосвідування чоловік відмовився, про що правоохоронці склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили водія від керування.

Однак той посадив за кермом свого пасажира, теж п’яного. Машину зупинили вдруге й склали на другого водія відповідний адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння.

Трьох п’яних водіїв виявили за вихідні працівники групи реагування патрульної поліції Великоберезнянського району.

У селі Волосянка зранку зупинили незареєстрований мопед, на якому їхав місцевий житель без захисного шолома. Документів на право керування чоловік не мав і був у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування відмовився, про що правоохоронці в присутності свідків склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили водія від керування.

У селі Жорнава Великоберезнянського району близько опівночі поліцейські зупинили для перевірки автомобіль марки «ВАЗ-2106», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував у стані алкогольного сп’яніння житель села Ставне. Драгер виявив у нього 0,41 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол і вилучили водійське посвідчення.

На автодорозі між селами Вишка-Костринська Розтока Великоберезнянського району працівники поліції зупинили вночі автомобіль марки «Fоrd», на якому не освітлювався задній номерний знак. За кермом перебував у стані алкогольного сп’яніння житель села Домашин. Від проходження медосвідування водій відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Оріховиця Ужгородського району поліцейські зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2106», який створив аварійну ситуацію. За кермом перебував житель Ужгорода в стані алкогольного сп’яніння. Водійського посвідчення чоловік взагалі не має, машина не його. Від проходження медосвідування відмовився, про що правоохоронці в присутності свідків склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили водія від керування.

У селі Велика Добронь Ужгородського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «ВАЗ-2107», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував житель Мукачівського району в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування водій відмовився, про що правоохоронці склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У Виноградові та селі Тисобикень працівники групи реагування патрульної поліції Виноградівського відділення зупинили два незареєстровані мопеди, водії яких не мали документів на право керування і перебували в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування обидва відмовилися, про що правоохоронці склали відповідні адмінпротоколи.

У Тячеві працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2101», на якому не працював поворотник під час виконання маневру. Керував ним місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Діброва Тячівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Fоrd», на якому не було номерного знака. Керував ним місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У Виноградові правоохоронці зупинили автомобіль марки «Аudі», який виконував незрозумілі маневри. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння, який відмовився від медосвідування. На нього склали відповідний адмінпротокол і відсторонили від керування.

У Берегові працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Dаcіa Lоgаn», який створив аварійну ситуацію під час руху. Керував ним місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У Сваляві працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Skoda Оctаvіa», на якому не працював поворотник під час виконання маневру. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування водій відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили від керування.

Ще 6 п’яних водіїв виявили за минулі вихідні працівники Управління патрульної поліції області.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар