Трасу «Мукачево-Рогатин» зима перетворила на руїни (ВІДЕО)

березня 01 / 2019
Трасу «Мукачево-Рогатин» зима перетворила на руїни (ВІДЕО)


Дощі та морози перетворили закарпатські автошляхи на руїни. Найбільш постраждала нині дорога державного значення «Мукачево-Рогатин». На неї нарікають і водії, і пішоходи, які неодноразово травмувалися через вибоїни.

Стан доріг – болюча тема для всіх закарпатців, яка стає особливо актуальною в зимовий період. Понад 90 % автошляхів у нашій області залишаються у критичному стані. Не виняток – Тячівщина. І якщо тут дорогами районного та коммунального значення ще можна проїхати, то автошлях «Мукачево-Рогатин», якийз находиться на балансі Служби автомобільних доріг, не бачив капітального ремонту вже близько двадцяти років й відповідно стан його вже навіть складно назвати просто важким.
Водії кажуть, завдяки автошляхам Закарпаття вчаться радіти дрібницям. Повернувся додому на неушкодженому автомобілі – і уже причина для щастя. Однак, додають, сьогодні це велика рідкість.

Дійшло до того, що через вибоїни на дорогах не тільки страждають автомобілі, а й травмуються пішоходи.

Голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук розповідає: автошляхи районного значення фінансуються із різних джерел. На більшості доріг регулярно проводять ямковий ремонт, деякі напрямки вдалося відремонтувати капітально. На дорозі державного значення «Мукачево-Рогатин», на яку найбільше скаржаться водії, проводили капітальний ремонт востаннє у 2002 році, і то на невеликій її ділянці. Неодноразово Тячівська РДА зверталася до Служби автомобільних доріг з проханням відремонтувати найбільш аварійну частину автошляху. Відповідь завжди одна – немає коштів. Однак надія на те, що дорога зовсім скоро буде в належному стані, все ж з’явилася, – додає голова РДА.

Люди кажуть, який рік поспіль зберігаючи надії на краще майбутнє України та європейський стан доріг, чомусь змушені й надалі пересуватися суцільними вибоїнами та витрачати кошти на ремонт автівок.

Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...