Закарпаття накриє мокрий сніг із дощем, а на високогір’ї температура опуститься аж до 12 градусів морозу

лютого 21 / 2019
Закарпаття накриє мокрий сніг із дощем, а на високогір’ї температура опуститься аж до 12 градусів морозу
У ніч на п’ятницю (22.02) по всій території області очікується посилення опадів у вигляді дощу, мокрого снігу та снігу. Найбільша частка опадів пройде в другій половині ночі 22 лютого. На рівнині випаде дощ, у горах – дощ із мокрим снігом, на високогір’ї – мокрий сніг та сніг. Окрім того, орієнтовно з 11 до 13 години очікується різке посилення вітру з поривами 20-30 м/с. Сильний вітер протримається до 23 лютого включно, а температура повітря в цей час різко впаде на 5 – 7 градусів, що призведе до морозу навіть на рівнині (вночі до -5 на рівнині, вдень до -1). У горах температура опуститься аж до -7 -12 градусів.

Різке погіршення погоди викличе ожеледицю на дорогах, погіршить видимість і частково утруднить проїзд автотранспорту (сухий сніг очікується з висот 800-1000 м). Інтенсивність випадіння снігу 0,5-1,5 см за 3 години. Максимальний можливий приріст свіжого снігу на високогір’ї 5-8 см.

Просимо звернути увагу на різкі зміни погодних умов – бути уважними під час поїздок автотранспортом, по можливості відмовитися від мандрівок у гори.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар