На Закарпатті епідемія "косить дітей та дорослих"

січня 25 / 2019
На Закарпатті епідемія "косить  дітей та дорослих"
Симтоми у всіх однакові, підняття температури до 40, головна біль у деяких випадках рвота.

Це грип, який атакував все Закарпаття, про який всі говорять і через який багато хто страждає.

В Закарпатті практично у всіх районах оголошено про карантин, тільки районні чиновники всю відповідальність переклали на плечі керівництва дошкільних та навчальних закладів. Крівництво мусить само визначати чи потрібний у їхньому закладі каранти та чи дітки взмозі відвідувати навчання.

Вірус, який зараз атакує Закарпаття, починається з підняття температури та головного болю, іноді це все супроводжується рвотою, якщо хворіє хтось один в сім'ї, готуйтеся до того що хворіти будуть і інші.

Грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті.

Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші ж симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги.

Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка іноді може лише за 4-5 днів призвести до смерті хворого. Серцева недостатність також нерідко розвивається внаслідок ускладнень грипу.

Грип дуже легко передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом — коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє. У зоні зараження перебувають усі в радіусі 2 метрів навколо хворого.

Хвора людина, навіть із легкою формою грипу, становить небезпеку для оточуючих протягом усього періоду прояву симптомів — це, в середньому, 7 днів.
Категорія : НадзвичайнеLoading...
загрузка...