В Мукачеві батьки проміняли своїх 10 дітей на алкоголь

січня 24 / 2019
В Мукачеві батьки проміняли своїх 10 дітей на алкоголь

На черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради статус дітей, позбавлених батьківського піклування, набули одразу 10 дітей з однієї родини, батьки яких зловживають спиртними напоями.

Більше року цією родиною опікувались соціальні працівники та волонтери, які намагались змінити спосіб життя батьків та їх ставлення до виконання батьківських обов’язків, – інформує Мукачівська міська рада.


Горе-батьки неодноразово викликались на засідання комісії з питань захисту прав дитини; за неналежне виконання батьківських обов’язків вони притягувались до адміністративної відповідальності. На жаль, ці зусилля виявились марними, між дітьми та оковитою батьки обрали останню.

В грудні 2018 року Мукачівський міськрайонний суд вилучив дітей у батьків, без позбавлення їх батьківських прав. У зв’язку з тим, що влаштування такої кількості дітей до сімейних форм виховання наразі проблематично, тимчасово вони будуть влаштовані до одного з обласних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...