За неналежне утримання об'їзну дороги у Мукачеві патрульні склали адмінматеріали на відповідальних осіб (Документи)

січня 21 / 2019
За неналежне утримання об'їзну дороги у Мукачеві  патрульні склали адмінматеріали на відповідальних осіб (Документи)


На адресу нашого управління щодня надходять численні звернення та скарги від учасників дорожнього руху щодо незадовільного стану вулиць Пряшівської та Берегівської-об’їзної у Мукачеві.

Нещодавно, працівники відділу безпеки дорожнього руху нашого управління провели контрольне обстеження вищезазначених ділянок дороги й встановили: значну ямковість (глибина деяких ям сягає 30 см..), колійність та напливи, пошкоджені узбіччя. Крім того, на момент проведення обстеження на даній ділянці не виявлено жодних попереджувальних знаків, які б інформували водіїв про незадовільний стан проїжджої частини.

Наразі, спостерігаємо аварійно-небезпечну ситуацію на зазначених вулицях, оскільки рух для легкових автомобілів практично неможливий, а для вантажних – ускладнений та небезпечний!

Працівники відділу безпеки встановили, що підрядником щодо обслуговування цієї ділянки вулично-шляхової мережі є Закарпатський облавтодор. Таким чином, за порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг, на керівництво підприємства інспектори винесли постанову за ч.1 статті 140 КУпАП.

Стаття передбачає відповідальність за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху при виникненні умов, які загрожують безпеці руху, або неприйняття своєчасних заходів до відновлення безпечних умов для руху. Відтак, за дане правопорушення накладено штраф у розмірі 1020 гривень.

Також патрульні видали вимогу щодо усунення зазначених недоліків та встановлення відповідних дорожніх знаків.

У разі потреби, екіпажі патрульної поліції забезпечують безпеку дорожнього руху на цій ділянці дороги та стежать за дотриманням правил дорожнього руху.

Просимо вас врахувати вищезазначену інформацію, та за можливості обирати альтернативний маршрут при плануванні власної поїздки.

За неналежне утримання об'їзну дороги у Мукачеві  патрульні склали адмінматеріали на відповідальних осіб (Документи)

За неналежне утримання об'їзну дороги у Мукачеві  патрульні склали адмінматеріали на відповідальних осіб (Документи)
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар