В Ужгороді штрафують таксистів, які працюють без ліцензії (ВІДЕО)

січня 21 / 2019
В Ужгороді штрафують таксистів, які працюють без ліцензії (ВІДЕО)


Журналісти телеканалу Sіrius спільно з інспекторами Укртрансбезпеки перевіряли законність перевізників ужгородських Таксі.

Журналістка Діана Фуско вирішила й на собі перевірити послуги "чорних" таксистів. На виклик прибув старенький "ВАЗ" без розпізнавальних знаків "Таксі", проте за 2 км поїздки журналістці виставили рахунок в 40 грн.

Вже разом з інспекторами Укртрансбезпеки та патрульними, кореспонденти телеканалу Sіrius< перевірили ще кілька автівок. З 16 перевірених таксистів тільки в одного перевізника виявилися дозвільні документи і в жодного не було таксометра.

Хтось знаходить "відмазки", чи то родичів перевозять, чи то авто позичили. Але є водії, які кажуть що їздять і будуть їздити, адже грошей на життя не вистачає.

Нелегальним таксистам загрожує від 18 тис. до 34 тис. грн., а ліцензія коштує 1900 грн (одноразовий платіж) та щомісячний податок 1600 грн.

— На території області переважна більшість, 80%, нелегальних таксистів. А доказати провину порушника дуже важко, — розповідає заступник начальника управління Укртрансбезпеки в Закарпатській області Сергій Кейс.

Як ловили нелегальних таксистів і які ще "відмазки" знаходили порушники, пропонуємо подивитися в сюжеті телеканалу Sіrius.

Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар