Ями на Пряшівській та Берегівській об’їзних в Мукачеві стали пастками для водіїв (ВІДЕО)

січня 21 / 2019
Ями на Пряшівській та Берегівській об’їзних в Мукачеві стали пастками для водіїв (ВІДЕО)


Одні з найбільш проблемних доріг у Мукачеві – об’їзні Пряшівська та Берегівська. Щойно дозволять погодні умови, ремонт доріг в області планують відновити.

Проїхали не одну сотню кілометрів, а застрягли в Мукачеві, на об’їзній. Ці водії в біді один одного не залишили. Авто забуксувало прямо на центральній дорозі. Водій каже, виїхати з дорожньої пастки без сторонньої допомоги не зміг би. Ями на Пряшівській об’їзній зараз схожі на справжні котловани. Там, де сніг розтанув, утворились, величезні озера, глибину яких водії перевіряють колесами своїх авто.

На цій дорозі буксують і вантажівки, і легковики. Водії не просто обурені, вони розлючені.

Схожа ситуація і на Берегівській об’їзній. Тут ями трохи менші, однак, так само автівки змушені виїжджати на зустрічну, щоб об`їхати вибоїну.

Ще одна проблемна ділянка на перехресті з вулицею Ілони Зріні, шлях до мосту – вкритий ямами. Через це тут утворюються постійні затори.

Тим часом в області кажуть, Берегівська об’їзна – дорога державного значення, кошти на її ремонт повинна виділяти держава. На деякі ділянки вже виготовлені проектно-кошторисні документації, і щойно дозволять погодні умови, ремонт відновлять.

За словами голови ОДА Геннадія Москаля, цей рік був дуже продуктивний в плані вирішення дорожніх ремонтів, і щойно дозволить погода, дорожники приступлять до робіт з ремонту та відновлення автошляхів області.
Питання Пряшівської об’їзної обіцяють теж вирішувати, як тільки дозволить погода, адже її стан – насправді критичний.
Як зазначили у департаменті утримання мережі автодоріг, ще у липні 2018 року рішенням сесії було підтвердження звернення області до «Укравтодору», щоб Пряшівську об’їзну забрали на баланс держави, адже важковагові машини постійно її розбивають, і державне фінансування могло б врятувати ситуацію. Відповіді від міністерства інфраструктури досі нема.

Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар