Минулої ночі поліція виявила чотирьох водіїв у стані сп’яніння

січня 18 / 2019
Минулої ночі поліція виявила чотирьох водіїв у стані сп’яніння


За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували факти керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння в Перечинському, Виноградівському та Берегівському районах. Ще одного нетверезого водія виявила патрульна поліція області. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.

У селі Пийтерфолво Виноградівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Volkswagen Pаssаt», на якому не був увімкнений поворотник під час виконання маневру. За кермом перебував молодий чоловік, в якого правоохоронці запідозрили наркотичне сп’яніння. Це підтвердилося під час спеціального тесту в лікарні. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Яноші Берегівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили пізно ввечері для перевірки автомобіль марки «Volkswagen Тrаnsрorter» іноземної реєстрації, на якому не працював поворотник під час виконання маневру. Керував ним житель Берегова в стані алкогольного сп’яніння. Він також не надав водійського посвідчення. Від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У Перечині ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили для перевірки автомобіль марки «Opel Vеctrа», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння, який відмовився від проходження медосвідування. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

Ще одного п’яного водія виявили працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар