Ліквідація наслідків негоди на Іршавщині

січня 17 / 2019
Ліквідація наслідків негоди на Іршавщині


Протягом останнього тижня на території Закарпатської області склалися несприятливі погодні умови, які супроводжуються випаданням великої кількості снігу. Не оминула негода й Іршаву. Міською комунальною службою, зважаючи на наявні технічні можливості, вживаються максимально можливі заходи по усуненню наслідки негоди.
У зв’язку із значними сніговими опадами, Іршавська міська рада звертається до всіх суб’єктів господарювання з проханням дотримуватися "Правил благоустрою Іршавської ОТГ», затверджених рішенням IV сесії VIII скликання Іршавської міської ради № 186 від 24.11.2017 р.
Зокрема, звертаємо Вашу увагу, що, згідно вищевказаних правил, суб’єкти господарювання зобов’язані утримувати у належному стані прилеглу та закріплену територію, здійснювати прибирання, організовувати весь комплекс робіт по благоустрою, а саме – регулярне прибирання від снігу, льоду, здійснення протиожеледних заходів, що забезпечує утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані.
Особливе прохання до водіїв здійснювати паркування автомобілів таким чином, щоб не заважати техніці очищати дороги від снігу і без нагальної потреби не використовувати особистий автотранспорт.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...