Дах шкільної їдальні на Іршавщині обвалився під вагою снігу (відео)

січня 16 / 2019
Не Іршавщині під вагою снігу обвалився дах шкільної їдальні. Це сталось посеред ночі. На щастя, ніхто не постраждав, та діти залишились без гарячих обідів. В районі вже створили комісію, яка обстежила приміщення, тож відшукати кошти для відновлення пошкодженої покрівлі в області та районі пообіцяли якнайшвидше.
Дах шкільної їдальні на Іршавщині обвалився під вагою снігу (відео)

Зараз учні Колоднянської ЗОШI-II ст. в шкільній їдальні не харчуються, обіди вже кілька днів беруть із дому. Звичайно, через те, що діти змушені їсти в класних приміщеннях є певні незручності, кажуть вчителі. А обідають зараз діти у класах через те, що під вагою снігу дах шкільної їдальні обвалився.

Цій школі вже понад півстоліття, їдальня знаходиться в окремому корпусі, де поруч розташована котельня та інші господарські приміщення. Обвал стався вночі. Про те, що сталось, іншим працівникам закладу відразу повідомив оператор котельні.

Інші корпуси школи не постраждали, адже дахи тут не так давно замінили. Сніг на них не затримується, а просто з’їжджає на землю.
В перший день після нічного снігопаду до школи довелось заходити через запасний вихід. Зараз дорогу до головного входу вже частково розчистили. Звідси вже вивезли не одну тону снігу. Тим часом заклад вже відвідала спеціально створена у районі комісія, яка оцінювала збитки, завдані негодою.
Попередньо встановлено, що збитки потягнуть на близько 700 тисяч гривень. Відновити дах на шкільній їдальні планують у найкоротший термін.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар