У Синевирі ведмеді цієї зими знову навчилися впадати у сплячку

січня 13 / 2019
У Синевирі  ведмеді цієї зими знову навчилися впадати у сплячку

У Реабілітаційному центрі бурого ведмедя у Національному природному парку «Синевир» вже 13 клишоногих цього року знову навчилися впадати у сплячку
Через життя у неволі, тварини відучилися від цієї звички, тому працівники центру докладають усіх зусиль, аби ведмеді знову почали сприймати ліс – своє природне середовище – як домівку.

Про це повідомляють працівники НПП «Синевир».

«Кожен із 25 мешканців має свою нелегку історію життя до того часу, поки вони не потрапили до Реабілітаційного Центру НПП «Синевир». З тваринами жорстоко поводилися, стрес впливав на стан тварин і вони роками не впадали у зимовий сон», – зазначають працівники Нацпарку.
«Кожного року у Центрі Реабілітації, ведмеді впадають в зимову сплячку, в штучно виготовлені для них барлоги. Це свідчить про те, що вони добре вгодовані, організм тварин адаптовується до природніх умов а інстинкт своїх предків нагадує їм про їх походження. Взимку 2018-2019 року у факультативній сплячці знаходяться 13 ведмедів – Беня, Потапич, Джин, Стефан, Ляля, Потап, Балу, Дюрій, Настя, Боря, Маша, Йолка, Дженіфер, деякі з них залягли цього року вперше», – додають спеціалісти.
У Синевирі  ведмеді цієї зими знову навчилися впадати у сплячку
У Синевирі  ведмеді цієї зими знову навчилися впадати у сплячку
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...