Лижник з Києва, який дивом вижив у Карпатах, хоче туди повернутися (ФОТО, ВІДЕО)

січня 11 / 2019
Лижник з Києва, який дивом вижив у Карпатах, хоче туди повернутися (ФОТО, ВІДЕО)


Він живий. Лижника-екстремала з Києва, якого шукали більше чотирьох діб, знайшли в селі Березники на Свалявщині вчора ввечері. Чоловік дивом залишився живим. Розповідає, його врятувала жага до життя.

Ігор Грищенко відстав від туристичної групи ще 6-го січня. Відтоді чоловіка шукали рятувальники, волонтери, лісники. До пошуків залучали і гелікоптер.
Ігор двічі намагався вийти на зв’язок. Відігрівав телефон, який повністю розрядився. І на щастя, дивом телефон запрацював.

Ігор розповідає, намагався вийти до водоспаду Шипіт, однак через погану видимість заблукав. Дві доби чоловік шукав бодай якісь позначки, які б могли його зорієнтувати у місцевості. А на третій день знайшов будиночок лісника.

Лікарі даються диву, як чоловіку вдалось вижити у таких умовах. Адже ті дні на Закарпатті сніжило, температура була -20, а ще лавинонебезпека 3-го рівня. Нині в екстремала обмороження нижніх кінцівок 2-го ступеня.

Наразі народжений у сорочці перебуває на інтенсивній терапії в обласній лікарні. Медики намагаються відновити відморожені пальці ніг з допомогою судинних препаратів. Через деякий час чоловік буде направлений до Києва. Варто додати, Ігор Грищенко – професійний лижник-тренер, президент асоціації екстремальних видів спорту. І чоловік каже, свою екстрим-кар’єру планує продовжити і надалі.

Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...