На Закарпатті через негоду падають дерева на дорогу

січня 03 / 2019
На Закарпатті через негоду падають дерева на дорогу
Упродовж доби 02.01.2019 через погіршення погодних умов на території області зареєстровано 11 випадків падіння дерев:
- о 06:39 - падіння дерева на проїжджу частину місцевого автошляху в с. В. Коропець Мукачівського району. Для його порізки залучався особовий склад та техніка ДПРЧ-18 м. Мукачево.

- о 06:44 - падіння дерева на проїжджу частину на вулиці Визволення в м. Свалява. Для його порізки залучався особовий склад та техніка ДПРЧ-9 м. Свалява.

- о 07:08 - падіння дерева на проїжджу частину вулиці Корятовича в м. Виноградів. Для його порізки залучався особовий склад та техніка ДПРЧ-6 м. Виноградів.

- о 07:55 - падіння дерева на проїжджу частину в м. Іршава на вул. Шевченка. Для його порізки залучався особовий склад та техніка ДПРЧ-5 м. Іршава.

- о 08:30 - падіння дерева на проїжджу частину місцевого автошляху в с. Вільхівка Іршавського району Для його порізки залучався особовий склад та техніка ДПРЧ-5 м. Іршава.

- о 08:30 - дерево впало на проїжджу частину вулиці Корятовича в м. Виноградів, вул. Корятовича. Для його порізки залучався особовий склад та техніка ДПРЧ-6 м. Виноградів.

- о 09:42 - падіння дерева на проїжджу частину автошляху Київ-Чоп, 746 км. Для його порізки залучався особовий склад та техніка ДПРЧ-9 м. Свалява.

- о 10:00 - падіння дерева на проїжджу частину вулиці Ю. Кондратюка в м. Ужгород. Для його порізки залучався особовий склад та техніка АРЗ СП.

- о 10:10 - падіння дерева на території Хустської ЗОШ І-ІІІ ст №3 в м. Хуст на вул. С.Бандери. Для його порізки залучався особовий склад та техніка ДПРЧ-10 м. Хуст.

- о 12:05 - падіння дерева на проїжджу частину місцевого автошляху в с. Лісарня Мукачівського району. Для його порізки залучався особовий склад та техніка ДПРЧ-18 м. Мукачево.

- о 12:25 - падіння дерева на проїжджу частину місцевого автошляху в смт Кольчино Мукачівського району. Для його порізки залучався особовий склад та техніка ДПРЧ-19 м. Мукачево.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар