Побутова сварка закінчилась трагедією: На Закарпатті підліток жорстоко вбив вітчима

грудня 13 / 2018
Побутова сварка закінчилась трагедією: На Закарпатті підліток жорстоко вбив вітчима

Як повідомляють в ГУ НПУ в Закарпатській області, слiдчi Хустського вiддiлу полiцiї та спецiалiсти вiддiлу з розслiдування злочинiв проти життя та здоров’я особи ГУНП в Закарпатськiй областi встановлюють обставини умисного вбивства на Хустщинi.

Так, правоохоронцi Хустщини, разом з колегами зi слiдчого управлiння полiцiї Закарпаття з’ясовують обставини злочину, який скоїв неповнолiтнiй мешканець села Нанково Хустського району.

Полiцейськi встановили, що 11 грудня, близько 17:00, пiд час сварки, яка виникла на побутовому грунтi, 15-рiчний нанiс удар ножем своєму 40-рiчному вiтчимовi. Вiд отриманих травм чоловiк помер.

Хлопця затримано згiдно статтi 208 КПК України. 15-рiчному iнкримiновано злочиннi дiї за частиною 1 статтi 115 Кримiнального кодексу України, тобто умисне вбивство. У справi триває подальше слiдство.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Закарпатській області, 35-рiчний мешканець мiста Виноградiв, рухаючись на вулицi Космонавтiв у районному центрi, на ґрунтi неприязних вiдносин умисно здiйснив наїзд автомобiлем на свою 34-рiчну рiдну сестру.
[media=http://m-studio.net.ua/u-nankovі-na-khustshhinі-15-rіchnijj-khlopec-vbiv-svogo-vіtchima/]
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...